ss x
x

Що таке аналоги Віагри?


Що таке аналоги Віагри?

Повними аналогами найбільш відомих лікарств для потенції, таких як Віагра, можуть вважатися лише препарати, що містять ту саму діючу речовину — силденафіл. Після закінчення ліцензії Віагри такі препарати виробляються різними фармацевтичними компаніями, тому назви можуть відрізнятися. Окрім цих препаратів існують більш сучасні альтернативи головного препарату для потенції. Ці препарати, як і Віагра, працюють на підгальмування цГМФ-специфічної фосфодіестерази 5 (ФДЕ5), але на основі інших модернізованих діючих речовин.

Аналогом Віагри є препарати, що містять ту саму діючу речовину — силденафіл. Ці препарати виробляють різні фармацевтичні компанії, тому назви можуть відрізнятися.

Найбільш відомі аналоги Віагри на основі силденафілу:

  • Силденафіл;
  • Камагра;
  • Реватіо;
  • Сухагра.

Також існують більш сучасні альтернативи, ці препарати на основі модернізованих речовин:

  • Варденафіл в Левітрі;
  • Тадалафіл в Сіалісі.

Як і силденафіл у Віагрі, ці інгредієнти підвищують кровотік до статевого члена, підтримуючи ерекцію. Однак вони відрізняються за дією. Левітра може бути більш ефективною, особливо для чоловіків з важкими формами еректильної дисфункції. Вона також може працювати швидше, вже через 25-60 хвилин після прийому, на протязі 4-5 годин. Сиалис діє ще швидше і протягом 36 годин, що позитивно впливає на графік прийому ліків. Порівняно з тривалістю дії Віагри — 4 години.

Всі ці препарати можуть мати різні побічні ефекти. Наприклад, побічні ефекти Віагри можуть включати головний біль, запаморочення, зміни в зорі, гіперемію обличчя та нежить у шлунку. Левітра може спричинити головний біль, запаморочення, гіперемію обличчя, нежить у шлунку та набряк носа. Сіаліс може викликати головний біль, запаморочення, зміни в зорі, гіперемію обличчя, нежить у шлунку та біль в м’язах.

Якщо у вас є проблеми з ерекцією, рекомендується звернутися до лікаря. Лікар підбере оптимальний препарат для вас залежно від індивідуальних особливостей організму. Важливо пам’ятати, що деякі препарати можуть мати побічні ефекти та протипоказання, тому не слід самолікуватися і приймати препарати без консультації з лікарем.

 Детальний опис та порівняння синтетичних та рослинних аналогів віагри на сторінці АДОРИ


Все статьи рубрики:   Лечение болезней »

Здесь вы можете написать комментарий к записи :

Войти, чтобы написать отзыв.